Drukarnia Szczecin

70-473 Szczecin, Polska, aleja Wojska Polskiego 39, Centrum

tel.: 91 831 47 47 | email: biuro@druk24.szczecin.pl |
Zapraszamy do kontaktu: pon.-pią: 08:00-00:00, sob. 08:00-20:00 | Mapa: Drukarnia Szczecin

KOSZULKI

koszulki_www

Wykonujemy wysokiej jakości koszulki z nadrukami w technologii DTG oraz termotransferowej z wykorzystaniem folii flex.

DTG (Direct To Garment) – technologia nadruku dowolnej grafiki bezpośrednio na odzież. Technologia ta charakteryzuje się łatwością i szybkością druku, dobrym odwzorowaniem kolorów, wysokim nasyceniem barw, brakiem ograniczenia w rodzaju nanoszonej grafiki, dużą trwałością oraz jakością. Wydruk DTG aplikowany na odzież (z zawartością min. 70 % bawełny) jest miękki w dotyku, niczym się nie różniący od powierzchni materiału. Maksymalna powierzchnia jednorazowego nadruku w całości to 40x35cm.

FLEX CUT – technologia z wykorzystaniem kolorowej folii flex w szerokiej gamie barw włącznie z metalicznymi, fluorescencyjnymi, brokatowymi i flockowymi. Idealna do wykonywania nadruków w postaci grafik wektorowych , napisów czy logotypów.

FLEX PRINT – technologia z wykorzystaniem białej folii flex, która jest zadrukowana, cięta po obrysie w dowolnym kształcie i transferowana na odzież. Flex charakteryzuje się dużą trwałością, dużym nasyceniem barw, jednak jej podstawowym ograniczeniem jest brak możliwości nadruku przejść tonalnych czy grafik wtapiających się w kolor tkaniny na której jest aplikowana.

T-SHIRT – W ofercie posiadamy bawełniane koszulki wysokiej jakości  o gramaturze 200g w kolorze białym, czarnym oraz szarym w rozmiarach od S do 2XL. Przy większych indywidualnych zamówieniach jest możliwość realizacji nadruków na wielu innych kolorach koszulek.

Nadruki wykonujemy już od 1 sztuki w ekspresowym terminie. A już niebawem poszerzymy naszą ofertę kolorystyczną t-shirtów.

Wszystkie podane ceny są cenami BRUTTO i zawierają cenę KOSZULKI wraz z nadrukiem.

DTG

tylko białe koszulki

Koszt koszulki z nadrukiem:

wielkość do 10x15cm = 30 zł

wielkość do 15x20cm = 35 zł

wielkość do 20x30cm = 40 zł

wielkość do 35x40cm = 50 zł

Koszt samych nadruków:

do A6 = 10 zł

do A5 = 15 zł

do A4 = 20 zł

do A3 = 30 zł

FLEX lub DTG

dowolny kolor koszulki

Koszt koszulki z nadrukiem:

wielkość do 10x15cm = 35 zł

wielkość do 15x20cm = 40 zł

wielkość do 20x30cm = 50 zł

wielkość do 35x40cm = 65 zł

Koszt samych nadruków:

do A6 = 15 zł

do A5 = 20 zł

do A4 = 30 zł

do A3 = 45 zł

Przy zamówieniach większych ilości koszulek (drużyny sportowe, konferencje, odzież dla firm, obozy sportowe) udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Standardowe zamówienia na koszulki realizujemy w 1 dzień roboczy. Nadruki wykonujemy również na odzieży klienta po uprzednim ustaleniu rodzaju materiału.

Wszelkie zapytania dotyczące indywidualnej wyceny, technologii druku i terminu realizacji prosimy kierować drogą mailową na adres: biuro@druk24.szczecin.pl

Nadruki na rękawki, rękawy, kieszenie oraz kaptury odzieży bawełnianej wykonujemy tylko w technologii flex.

Zapraszamy. Koszulka to wspaniały prezent na każdą okazję.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress